אודותיי

שלום רב וברוכים הבאים למקום שישפר את בריאותכם.
שמי שירה גון.  בוגרת בית הספר הריאלי העברי בחיפה, בוגרת 4 שנות לימודי רפואה סינית ושיאצו במכללת מדיסין, בוגרת המסלול לרפואה משלימה לבעלי חיים במכללת וינגייט.
הגעתי ללמוד רפואה סינית כמטופלת מרוצה, בעקבות טיפול בדיקור סיני שהביא לפתרון בעיה בריאותית ממנה סבלתי במשך שנים ולא נמצא לה פתרון ע"י הרפואה הקונבנציונאלית.
הייתי כ"כ מרוצה מתוצאות הטיפול, שהביאו סבל של שנים לקיצו, שהייתי חייבת ללמוד איך ה"קסם" הזה עובד ולהעביר את זה הלאה לכל מי שסובל.
אני מטפלת משנת 2002.

הגוף שלנו הוא מערכת מופלאה שיודעת לטפל בעצמה, כל זמן שדואגים להעניק לה את התנאים המתאימים לכך.  תנאים אלו לפעמים נפגעים עקב אורח החיים שלנו - עבודה, לימודים, תנאי לחץ מתמשכים, תזונה לא מתאימה, מחסור בשעות שינה, מחסור בפעילות גופנית וגורמים אחרים. כל אלו משבשים את פעילותו התקינה של גופנו. 
כל בעיה בריאותית שאנו סובלים ממנה, מראה לנו שלמעשה גופנו אינו עובד באופן נכון. 
כל מה שצריך כדי לשנות את המצב, הוא להזכיר לגופנו הנפלא כיצד הוא אמור לעבוד ללא אותן הפרעות רקע.

כמטפלת אני משלבת בין כלי האבחון שונים וכלי הטיפול השונים:  דיקור, צמחי מרפא, לייזר רך, תזונה והמלצות נוספות, על מנת להאיץ את תהליך ההחלמה וההתחזקות של הגוף.

מטרת הטיפול היא למעשה כפולה, בטווח הקצר  - לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה באופן ממוקד ומערכתי על מנת לקדם את תהליך הריפוי ובטווח הארוך לשמר את בריאות של המטופל בהמשך ולהנחות אותו כיצד לחיות נכון, כדי למנוע את הישנות הבעיה, או הופעת בעיות אחרות.
Image